Hans Petter Hornæs

Epost: hans.hornaes@ntnu.no

Tlf. : 61135186

 

  • Grunnleggende matematikk og statistikk
  • Matematikk 1   Kalkulus
  • Matematikk 2  Linear Algebra
  • Maple

Send mail

Hans(liten)

Hans Engenes

Epost: hans.engenes@ntnu.no

Tlf. : 61135196

 

  • Matematikk 2  Linear Algebra
  • Matematikk 3
  • Matematiske metoder 2

Send mail

HansE(liten)

Bjørn Olav Hogstad

Epost: bjorn.hogstad@ntnu.no

Tlf. : 61135204

 

  • Grunnleggende matematikk og statistikk
  • Statistikk og økonomi
  • Statistikk og diskret matematiske

Send mail

Bjorn(liten)

Lars Nils Bakken

Epost: lars.bakken2@ntnu.no

Tlf. : 61135193

 

  • Matematikk 1   Kalkulus
  • Matematikk 2  Linear Algebra
  • Matematiske metoder 2

Send mail

Lars(liten)

Anders Oulie

Epost: anders.oulie@ntnu.no

Tlf. : 61135201

 

  • Matematikk 1    Kalkulus
  • Matematikk 2    Linear Algebra
  • Elektronikk

Send mail

Andersliten1

Per Paulsrud

Epost: per.paulsrud@ntnu.no

Tlf. : 61135183

 

  • Grunnleggende matematikk og statistikk
  • Linear Algebra
  • Statistikk og økonomi

Send mail

PerP2

Jin Hasvoldseter

Epost: jin.hasvoldseter@ntnu.no

Tlf. : 61135259

 

  • Matematikk 1    Kalkulus
  • Matematikk 2    Linear Algebra
  • Sommerkurs i matematikk

Send mail

megliten

 

 

Om NTNU i Gjøvik

NTNU i Gjøvik har over 3000 studentar og 330 tilsette og er lokalisert på Kallerud på Gjøvik.

Postadresse:

NTNU i Gjøvik
Postboks 191
2802 Gjøvik

 

Kart

Teknologivn. 22, 2815 Gjøvik, Norway

Tel.: +47 61 13 54 00    Epost: studier@gjovik.ntnu.no